Sėkmės istorijos

Sėkmės istorijos

Septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dirba apie 180 darbuotojų. Taigi, ir darbo vietas ITT specialistams ar praktikos vietas šios srities studentams galime pasiūlyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje bei Utenoje.

Marius Sinkevičius
Grupės vadovas
„Brangiausias TIC turtas – čia dirbantys žmonės.“

 

Buvusioje Vakarų skirstomųjų tinklų įmonėje Marius įsidarbino studijuodamas paskutiniajame studijų Vytauto didžiojo universiteto kurse. Karjerą jis pradėjo būdamas Oracle PL/SQL programuotoju, o dirbdamas sugebėjo pabaigti ne tik bakalauro, bet ir magistro studijas.

Marius sukūrė daugybę programų vidiniam naudojimui, visada aktyviai dalyvavo skirtinguose projektuose įmonėje ir už jos ribų; ir ne tik kaip programuotojas, bet kaip projektų vadovas ar architektas, todėl įkūrus Technologijų ir inovacijų centrą pasirinko sistemų administratoriaus pareigas. Vėliau tapo vyresniuoju administratoriumi, o 2014 – grupės vadovu IT sistemų priežiūros skyriuje.

To pasiekti, kaip pats sako, jam padėjo tikėjimas įmonės vizija ir jos vykdoma veikla. Mariaus kolegos ir vadovai jį giria už sąžiningumą ir atkaklumą. „Marius visada kupinas energijos – nuolat jaučiame jo iniciatyvą, siekį darbus padaryti geriau ir greičiau. Jis – nuoširdus ir mokytis ištroškęs kolega, džiaugiuosi turėdamas progą dirbti su tokiais žmonėmis, kaip jis“, – gerų žodžių negailėjo Informacinių sistemų departamento, kuriame dirba Marius, direktorius Aurimas Žlibinas.

„Šioje įmonėje svarbiausia yra ne kapitalas ar valdžia. Pats brangiausias turtas yra TIC dirbantys žmonės. O čia esantys kolektyvas yra „fainas“. Jie bėdoje padės, o džiaugsmo akimirka kartu pasidžiaugs. O įdomu čia dirbti, nes turime begalę skirtingų informacinių sistemų, tad kiekvienas darbuotojas gali save išbandyti daugelyje sričių. TIC prižiūrimų sistemų architektūrą labai sudėtinga, o naudojami komponentai – vieni populiariausių ir perspektyviausių pasaulyje: Oracle, Microsoft, ESB. Tačiau svarbiausia – kolektyvas. Jie šiltai priima naujus kolegas ir padeda kuo greičiau pasijusti kaip namie“, – patikino Marius.

 

 

 

 

 

Gytenis Sudintas
Inžinierius
„Po praktikos Šiauliuose – karjera Vilniuje.“

 

2010 m. Gytenis atliko informatikos inžinerijos bakalauro profesinę praktiką AB „VST“. Nuo 2012 metų, įgijęs signalų technologijos magistro laipsnį robotikos ir kibernetikos srityje, jis įsidarbino Technologijų ir inovacijų centro Šiaulių filiale. Galiausiai nuo 2013 metų pabaigos jis tęsia karjerą įmonės padalinyje Vilniuje.

„Mano istorija TIC komandoje prasidėjo nuo praktikos Šiauliuose. Ir pradžia buvo sėkminga – greit gavau kvietimą dirbti Vilniuje, atlikti kompiuterinių darbo vietų aptarnavimo funkciją. Labai džiaugiausi. Juk atvykti į sostinę man buvo labai reikšmingas dar neilgos karjeros pokytis. Ir niekada nesigailėjau. Dirbu su maloniu kolektyvu, kiekvieną dieną sužinau kažką naujo, sprendžiu naujus galvosūkius – nuolat tobulėju ir augu. Be to, džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti su prestižinėmis elektros energetikos sektoriaus įmonėmis. Esame labai dinamiška komanda, nestovime vietoje, judame kartu su besikeičiančiomis technologijomis.“

Technologijų ir inovacijų centre Gytenis yra atsakingas už regioninių klientų kompiuterinių darbo vietų ir įmonės kompiuterinių sistemų priežiūrą bei diegimą, techninės bei programinės įrangos defektų šalinimą. Kitaip tariant, Gytenis užtikrina sklandų kompiuterinių sistemų darbą bei padeda ir konsultuoja klientus.