Sertifikatai ir politikos

Sertifikatai ir politikos

Savo veikloje vadovaujamės:

  • UAB Technologijų ir inovacijų centro Kokybės politika. Su dokumentu susipažinti galite ČIA.
  • „Lietuvos energijos“ įmonių grupės Darbuotojų saugos ir sveikatos politika. Su dokumentu susipažinti galite ČIA.
  • „Lietuvos energijos“ įmonių grupės Nulinės tolerancijos korupcijai politika. Su dokumentu susipažinti galite ČIA.Pasitikėjimo linijos telefonas +370 640 88889, el.paštas pasitikejimolinija [at] le [dot] lt.
  • „Lietuvos energijos“ įmonių grupės Socialinės atsakomybės politika. Su dokumentu galite susipažinti  ČIA.
  • „Lietuvos energijos“ įmonių grupės dividendų politika. Su dokumentu galite susipažinti ČIA.

Technologijų ir inovacijų centras veiklą organizuoja pagal geriausias pasaulio vadybos praktikas, o visą su veikla susijusią informaciją valdo pagal aukščiausius standartus: įmonė yra gavusi ISO 9001, ISO 27001 ir OHSAS 18001 sertifikatus.

ISO 9001 įrodo organizacijos įsipareigojimą siekti kokybės ir klientų pasitenkinimo. Standartas remiasi aštuoniais kokybės vadybos principais: orientacija į vartotoją; lyderystė; darbuotojų įtraukimas; procesinis požiūris; sisteminis požiūris į vadybą; nuolatinis tobulinimas; faktais pagrįstų sprendimų priėmimas; abipusiai naudingi santykiai su tiekėjais.

ISO 27001 nustato reikalavimus informacijos saugumo valdymo sistemai, kad organizacija galėtų įvertinti riziką ir įdiegti tinkamas kontrolės priemones informacijos konfidencialumui, vientisumui ir prieinamumui apsaugoti. Esminė šios sistemos funkcija yra apsaugoti organizacijos informaciją, kad ji nebūtų netinkamai panaudota ar negrįžtamai prarasta.

OHSAS 18001 – tai tarptautinis Darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo standartas. Jis padeda bendrovėms kontroliuoti (DSS) aspektus, užtikrinti atitiktį teisiniams reikalavimams ir nuolat gerinti sistemos veiksmingumą.